Web sitelerine otomatik yorum ekleme ve WPACP

Paylaş

WPACP1 Web sitelerine otomatik yorum ekleme ve WPACPArkadaşlar bir web siteniz var ve o siteyi herhangi bir anahtar kelimede Google’da üst sıralara çıkarmak istiyorsunuz. Bunun birçok yolu var bunların hepsine birlikte SEO (Search Engine Optimization) denilmektedir. SEO ile ilgili birçok yolu sitemdeki diğer yazılarımda anlattım. Buradan bakabilirsiniz. Şimdi sizlere çok etkili bir yöntemden bahsedeceğim. Bu yöntem ile web sitenizin Google aramalarında hızlı bir şekilde nasıl yükseldiğine şaşıracaksınız.
Yöntem, hızlı ve güvenli bir şekilde SandBox’a düşmeden web sitenize Backlink kazandırarak sitenizi Google aramalarında üst sıralara taşıyacaktır. Yöntem şu şekilde çalışmaktadır. Web sitenizle ilgili tanıtıcı bir yorum yazarak istediğiniz anahtar kelimeye yorum içerisinde sitenizin linkini ekleyip popüler sitelere (özellikle sizin web sitenizle alakalı Pagerank değeri yüksek sitelere) göndererek, web sitenizin doğal backlink almasını sağlıyorsunuz. Tabi bu işi birkaç siteye yorum göndererek sağlayamazsınız. 100’lerce hatta 1000’lerce siteye bu şekilde yorum göndermelisiniz. Tabi ki bunu tek başınıza ve tek tek siteleri bulup daha sonra tek tek yorum yazarak başaramazsınız. Bunu ancak ve ancak otomatik yorum gönderici programlarla başarabilirsiniz. Piyasada bununla ilgili yüzlerce program var. Ancak bunların içerisinden sadece bir kısmı gerçekten bu işi yapabiliyor.
Şimdi sizlere WordPress web sitelerine otomatik olarak hızlı bir şekilde nasıl yorum gönderebileceğinize yardımcı olacak bir eklenti olan WPACP (WordPress Otomatik Yorum Eklentisi)‘den bahsetmek istiyorum.
WPACP, WordPress sitelerinize zamanlanmış olarak veya el ile tek seferlik yorumlar göndermenize yarayan bir eklentidir. Arama motorları tarafından indexlenme hızınızı arttırmaya ve indexlenmemiş yazılarınızın hızlı şekilde indexlenmesini sağlar. Ayrıca arama motorlarındaki sonuçlarda yükselmeniz ve ziyaretçilerinizin sitenize daha çok yorum bırakıp daha fazla vakit geçirmesini sağlar.
Piyasada yer alan yorum gönderme eklentilerine göre WPACP daha profesyonel olarak hazırlanmıştır. Web sitenizde mutalaka deneyin sonuçlarını görünce şaşıracaksınız.

—>> WPACP’yi daha detaylı incelemek için lütfen tıklayın…

You can leave a response, or trackback from your own site.

“Web sitelerine otomatik yorum ekleme ve WPACP” için 2 yorum yapılmış

  1. internet kazançları dedi ki:

    Bunun gıbı tavsıye edebilecegınız bır urun varmı

    • MIKE dedi ki:

      Web sitelerine otomatik yorum eklemek ya da siteniz için backlink almak istiyorsanız. Profesyonel araçlar kullanmanızı öneririm. Bununla ilgili ilerleyen zamanlarda yeni yazı dizisi hazırlamayı düşünüyorum. O zamana kadar size scrapebox programını öneririm. Tamamen profesyoneller içindir.

Yorum Gönder

*

Powered by WordPress | For Free Cell Phones visit www.iFreeCellPhones.com | Thanks to Palm Pre Blog, Free MMORPG Games and Fat burning furnace review