DİKKAT! İnternetKazançRehberi’nin kopyası çıkmış

Paylaş

korsana hayir DİKKAT! İnternetKazançRehberi’nin kopyası çıkmış

Değerli İnternetKazançRehberi takipcileri bu yazımı lütfen dikkatle okuyunuz

Arkadaşlar İnternetKazançRehberi.com ailesi olarak 15.09.2010 tarihinden beri sizlerle birlikteyiz, bugün 6. ayımızı doldurmuş bulunmaktayız. Bu süreçte sizlere çok değerli bilgiler vererek online kazançlar konusunda yardımcı olmaya çalıştım ve halen yeni bilgilerle kazanmanıza yardımcı oluyorum. Bu süre zarfında sizlerin de desteğiyle Facebook sayfamızda 1000’i geçmiş bulunmaktadır. İnanıyorum ki böyle giderse daha da büyüyeceğiz.

Bugün sizleri bir konu hakkında uyarmak ve gerekli kişilere seslenerek, bu yazımı görmelerini ve dikkatli olmalarını istiyorum. İnternetKazançRehberi’nin artık bir korsan web sitesinin oluşturulduğunu gördüm. Korsan sitenin ismi www.internetkazancrehberi..tk, oluşturulma tarihi 15.02.2011 ve siteyi oluşturan kişinin sözde ismi de Mücahit TAŞGIRAN sözde diyorum çünkü böyle bir ismin olup olmadığı da bir meçhul, bu arkadaş İnternetKazançRehberi’ni komple tasarım olarak kopyalamış hatta işi o kadar abartmış ki sitenin ico resmini bile aynen almış. Ayrıca Facebook’ta yine aynı şekilde sitemizin resimleriyle bir grup oluşturmuş. İnternetKazançRehberi’nde sizler için özenle hazırlamış olduğum yazıları da birebir kopyalayarak korsan sitesinde yayınlamış. Ayrıca sadece benim yazılarımı kopyalamamış, korsan olduğunu bağıra bağıra söyler gibi çok değerli diğer affiliate uzmanı arkadaşlarımın Teoman ARSLAN, Musa ERDOĞMUŞ, Çağatay BERKER ve daha birkaç arkadaşımında web sitelerindeki yazılarını kopyalayarak korsan sitesinde yayımlamış. Burdan bu arkadaşlarımıda uyarmak istiyorum. Arkadaşlar bu kişiye emek hırsızlığının ne demek olduğunu gösterelim. Sizden ricam bu çağrımı sizlerinde kendi sitelerinizde duyurmanızdır. Bu sayede bu emek hırsızlarına DUR! diyerek KORSANA HAYIR diyebileceğiz…

Değerli İnternetKazançRehberi Okuyucuları sizlerden de ricam bu kişinin emek hırsızı olduğunu anlayıp bunun bilincinde olmalı ve bu kişiye itibar etmemelisiniz.

Buradan Mücahit TAŞGIRAN’a sesleniyorum : Arkadaş başkalarının emeğini çalarak bir yerlere ulaşamazsın. Eğer varsa bilgin yazarsın yoksa ordan burdan çalarak bir şey elde edemezsin.

Ayrıca şunu unutma ki bu emek hırsızlığının da bir bedeli olacaktır. Her türlü yasal hakkımızı da arayacağımızdan emin olabilirsin…

Saygılarımla

Mikail KARAKAŞ (MIKE)

You can leave a response, or trackback from your own site.

“DİKKAT! İnternetKazançRehberi’nin kopyası çıkmış” için 2 yorum yapılmış

 1. mücahit taşgıran dedi ki:

  Kardeşim öncelikle yazıma özür dileyerek başlamak istiyorum.Amacım hiçbir şekilde korsan bir site yapıp insanların emeklerini çalarak bir yerlere gelmek. Bu işlerde tamamen acemiyim ve sadece sizi bir abim ve ustam görerek sitenizden ,lham alarak bir şeyler yapmaya çalışmak. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ve isterseniz sitemin girişinde bir lin yayılayarak örnek site olarak site linkinizi koyabilirim. Ve ismim gerçekten mücahit taşgıran hiçbir şekilde sahte isim kullanmadım tel ve tc numaramı verebilirim. vede şunu belirtmek isterim kullandığınız tema ve yazılar tamamen halka açık tema ve yazılar bunun ucunda hiçbir yasal hakkınız yoktur. ama gerçekten ve gerçekten özürdilerim umarım bu bir düşmanlık oluşturmaz aksine birbirimizi destekleyebiliriz şuna eminimki düşmanlıkla hiçbiryere gelinmez. Sevgi Ve Saygılarımla Mücahit Taşgıran

  • MIKE dedi ki:

   Mücahit kardeşim, öncelikle şunu belirterek sözlerime başlamak istiyorum. Bu şekilde kullandığınız tema ve yazılar halka açık diyerek bunları kullanarak kendine bir site oluşturman hiç bir şekilde doğru karşılanacak bir şey değildir. Özellikle de İnternetKazancRehberi.com sahibi olarak ben sitemdeki yazı ve materyalleri kendi emeğimle oluşturmaktayım ve sen bana şimdi diyorsun ki bunlar halka açık. Tabi ki halka açık ama bunları alıp başka bir site yapasın diye değil. Sadece bunları insanları bilgilendirmek amacıyla kendi sitemden ben yapabilirim. Ayrıca yazı ve materyallerde telif hakkım bulunmaktadır. Bu benim yasal bir hakkım unutma bunu!!!
   Gerçekten bu işlerde acemiysen o zaman benim sitemin nasıl oluyorda ico resimlerine kadar kopyalayıp aynısını yapabiliyorsun. Bu işte bir yanlışlık var sanırım?
   Mücahit kardeş, İnternetKazancRehberi.com'un linkini kendi korsan sitene ekleyip reklamını yaparak kendince güzel bir şey yapacağını düşünmüşsün. Ancak şunu unutmaki aynı görüntüde 2 tane site hem benim takipçi kitleme zarar verecektir hemde insanların akıllarını karıştıracaktır.

   Sana bir abi tavsiyesi olarak şunları yapmanı öneririm.
   1-) Öncelikle sitenin tasarım şeklini komple değiştirmen. Benim sitemdeki resim, yazı ve materyalleri kaldırmanı istiyorum. Bu sayede hem bana zarar vermiyeceksin, hemde sen zarar görmemiş olacaksın
   2-) Bu konularda madem yenisin o zaman bilgi birikimini arttır ve kendi yazılarını oluştur. Böylelikle inan bana daha başarı olursun.
   3-) Kopya ve ya korsan site ile hiçbir yere varılmaz. Unutma ki her zaman orjinal olanlar kazanır. Sende bu düşünceyle hareket edersen ileri de daha çok kazanacaksın. Kendimden biliyorum
   4-) Eğer gerçekten bu işlerde acemi isen o zaman bilenlerden yardım alabilirsin. Mesela benim sitemi kopyalamak yerine benden fikir alabilirdin.
   5- Umarım bu dediklerimi anlamış ve en kısa zamanda uygulamış olursun. Bende bu şekilde seninle ilgili olarak herhangi bir hak talep etmek zorunda kalmam.

Yorum Gönder

*

Powered by WordPress | For Free Cell Phones visit www.iFreeCellPhones.com | Thanks to Palm Pre Blog, Free MMORPG Games and Fat burning furnace review