Twitter Hesabınızdan Reklam Yayınlayarak Para Kazanabilirsiniz !

Paylaş

ad ly Twitter Hesabınızdan Reklam Yayınlayarak Para Kazanabilirsiniz !Arkadaşlar Twitter Avrupa ve Amerika’da yaygın olarak kullanılmasına rağmen Türkiye’de yeni yeni kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’de şu an itibariyle twitter kullanımı daha çok elite kesimler arasında yaygındır. Twitter’ın şu an itibariyle ingilizce olması ve kullanım amacının Facebook gibi anlaşılır olmaması sebebiyle herkese ulaşamamıştır. Ancak yakın bir zamanda kullanım dilinin türkçeyi desteklemesiyle ve kullanım amacının daha iyi anlaşılmasıyla yayılacağına şüpheniz olmasın.

Pekala, Twitter hesabını kullanarak para kazanabileceğinizi bilseydiniz hala kullanmak için beklermiydiniz ? Evet Twitter kullanan bir kişi olarak vereceğim site sayesinde hesabınızda görünecek reklamlar alarak para kazanabilirsiniz. Bu sitenin adı Ad.ly, site dili ingilizce olduğu için biraz ingilizce bilmeniz gerekiyor. Ancak daha önce Adsense tarzı reklamlarla uğraştıysanız çözmek pek zor olmayacaktır. Ad.ly,Twitter reklamları üzerine odaklanmış bir sosyal ağ reklam servisidir.  Siteye kayıt işleminizi tamamladıktan sonra site sizin twitter hesabınıza günlük olarak reklamlık tweet yazıyor. Site reklam veren ile sizi buluşturuyor. Twitter’a reklam veren firmalar genellikle Sony, Toyota, Bing, Discovery Channel, NBC gibi büyük firmalar oluyor ki bu da kazancınızı arttırıyor. Siz reklamın görünmesi için ne kadar istediğinizi belirtiyorsunuz. Sistemde sizin belirlediğiniz fiyata göre bir reklam olduğunda size haber veriyor ve onay istiyor. Artık reklam twitter hesabınızda yayınlanmaya başlıyor ve para kazanmaya başlıyorsunuz. Yalnız şunuda belirteyim ki Ad.ly firmasından reklam alabilmeniz için fazla miktarda takipçi sayısına sahip olmanız gerekiyor.

Bu şekilde Twitter ve Facebook gibi siteleri kullanarak nasıl para kazanabileceğinizi daha detaylı ve geniş kapsamlı şekilde anlatan Facebook Para Rehberi’ni de incelemenizde fayda var. İyi Kazançlar

–>> Facebook Para Rehberi’ni incelemek için buraya tıklayın…

You can leave a response, or trackback from your own site.

“Twitter Hesabınızdan Reklam Yayınlayarak Para Kazanabilirsiniz !” için 3 yorum yapılmış

 1. Ben-10 dedi ki:

  tamam da kaç kişi takip atmesi lazım en azz

  • MIKE dedi ki:

   takipçi sayısının belli bir limiti olmaz. sizin yapabileceğiniz çekebileceğiniz kadar takipçi çekmek olmalıdır. Bununla ilgili yeterince bilginiz yoksa yardım almanızda fayda var. Facebook Para Rehberi ve SEO Efendisi eğitimleri size yardımcı olacaktır.

 2. nurgülceyle dedi ki:

  çok güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık.

Yorum Gönder

*

Powered by WordPress | For Free Cell Phones visit www.iFreeCellPhones.com | Thanks to Palm Pre Blog, Free MMORPG Games and Fat burning furnace review