Musa ERDOĞMUŞ ve Google Kazançları Hikayesi

Paylaş
musa erdogmus 227x300 Musa ERDOĞMUŞ ve Google Kazançları Hikayesi

Musa ERDOĞMUŞ

Arkadaşlar İnternetKazançRehberi olarak web sitemize yeni bir kategori ekleyerek sizlere bu kategori altında İnternet Dünyasında ün kazanmış ve merak ettiğiniz kişilerin özgeçmişlerini ve çalışmalarını ara ara yazarak Acaba Kimdir? kategorisi altında yayımlayacağım.

Evet ilk olarak bu kategorideki yazıma, Türkiye’de Affiliate Marketing sistemlerinin öncüsü ve yayılmasına yardımcı olan en çok kazanan ve kazandıran Musa ERDOĞMUŞ ve Google Kazançları Hikayesi ile başlamak istiyorum.

Musa Bey 1975 İstanbul doğumlu. İlkokulu Ankara, Karamürsel ve Akçokaca’da; ortaöğrenimimi gene Akçakoca ve son seneyi Ordu’da tamamlayarak üniversiteyi kazandıktan sonra hayatına istanbul’da devam etmiştir. Boğaziçi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl kadar özel bir şirkette çalışmış. Girişimcilik ve risk alma duyguları ağır bastığından 2. sene sonunda kendi firmasını kurmuştur. Bir yandan şirket devam ederken, bir yandan İstanbul Üniversitesinde MBA yüksek lisans eğitimini tamamlamış. Elektronik alanında faaliyet gösteren firmanın global krizden nasibini alması ve ülke insanının mühendisliğe ve teknolonojik hizmetlere karşı sahip olduğu algı seviyesinden ötürü farklı arayışlar içerisine girmiştir. Bu arayış Musa Bey’i internet pazarlama teknolojileri ile tanıştırdı. Yurtdışındaki sistemleri araştırarak aslında internet üzerinde daha önce hiç farkında olmadığı bir dünyaya adım atmış oldu.

Riski seven yapısından da kaynaklanan maddi zararları ve para kayıplarını deneyimleyerek en mantıklı para kazanma yollarını keşfetmeye çalıştı. Bu bilgilerini ilk olarak 2009 şubatında derleyip toparladı ve Türkçe ilk wealth programı olan ” Google Kazançları ” nı hizmete sundu. Bu Türkiye’de olmayan bir sektörün de doğmasına hatta patlamasına sebep oldu diyebiliriz. Musa Bey’in ardından konuyla ilgili kitap da piyasaya girdi ve bu sistem halen daha ülkemizde pek çok yeni yeni büyümekte. Bu sistemi Türkiye’de tanıtmak istemesinin sebebi 10 yıldır yurt dışında uygulanan affiliate sisteminin gerçekten bir para kaynağı olması ve bu kriz ortamında insanlara az veya çok maddi katkı sağlaması idi. Daha önce bu konuda birtakım girişimler oldu ise de affiliate sektörü Türkiye’de Google Kazançları ile halka mal olmuş ve tüm ülke genelinde bilinir hale gelmiştir.

Musa Bey ayrıca Türkiye’de alanında yapılan ilk seminer olan Dijital Kazançlar Semineri ile İstanbul Sheraton Maslak’ta birçok arkadaşlarımızla Nisan 2009 tarihinde buluştu. Seminer konusu Türkiye’de yakın geleceği çok parlak olan affiliate pazarlama yöntemleri ve ürün oluşturma hakkında olup Google Kazançları projesinin 2. adımını oluşturmuştur.

Görüldüğü gibi Musa Bey Türkiye’de ekonomik krizi kendi lehine çevirerek kendi kazancını oluşturmuş ve ayrıca bir çok kişininde kazanç elde edebilmesine öncülük etmiştir. Google Kazançları ile sizde hemen başlayabilir ve Musa Bey’in desteğiyle kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer Google Kazançları ile ilgileniyorsanız aşağıdaki linkten ürünü hemen indirebilirsiniz. Bol Kazançlar…

–>> Google Kazançları ile tanışmak ve hemen indirmek için tıklayın…

You can leave a response, or trackback from your own site.

“Musa ERDOĞMUŞ ve Google Kazançları Hikayesi” için 4 yorum yapılmış

 1. Merdan dedi ki:

  merhaba Mikayil bey bu Isi Azerbaycandan yapa bilirmiyim tesekurler?

  • MIKE dedi ki:

   tabi ki yapabilirsiniz. Affiliate Marketing Dünya'nın heryerinden insanların iş yapabileceği tarzda bir platformdur. Özellikle Türkiye'de size XTicaret ve XNetwork'ü öneririm.

 2. umut dedi ki:

  musa bey bu sisin vergilendirmesi nasıl oluyor acaba beni bir bilgilendirebilirmisiniz.

  • MIKE dedi ki:

   sanırım Mikail bey demek istediniz. Bu sisin (işin oluyor sanırım) vergilendirmesi nasıl oluyor? Şöyle söyleyeyim arkadaşım. Xticaret\’ten kazanmış olduğun tüm gelirlerin belli bir miktarı devlete vergi olarak gitmektedir. Bu işide Xticaret kendisi yapmaktadır.

Yorum Gönder

*

Powered by WordPress | For Free Cell Phones visit www.iFreeCellPhones.com | Thanks to Palm Pre Blog, Free MMORPG Games and Fat burning furnace review