Google Adsense Reklamlarında Adsense Canavarı nasıl olunur?

Paylaş

Arkadaşlar bugün sizlere çok önemli bir reklam kazanç yöntemi olan Google Adsense reklamlarından bahsedeceğim. Google Adsense Reklamlarını kısaca bilgi sahibi olmayanlar için tanımlayacak olursak, Google firmasının internet sektöründe en çok kazanan ve kazandıran reklam şeklidir.

adsense canavari2 Google Adsense Reklamlarında Adsense Canavarı nasıl olunur?

Çalışma prensibi olarak Google’a internet üzerindeki firmalar web adresleri ile başvuru yaparlar ve Google’da bu başvuruları uygun gördüğü taktirde firmaların reklamlarını kabul ederek diğer web yayıncılarının sitelerinde yayınlanmasını sağlar ve kar paylaşımı yapar. Yani firmalar kendi sitelerinin reklamları için Google’a para öderler.Google  Adsense kullanıcıları da bu reklamları sitelerinde görüntülenmesini isteyerek tıklama başına ya da gösterim başına para kazanırlar. Google böylelikle firmalar ve kullanıclar arasında bir denge kurulmasını sağlamış olur. Bu şekilde hem kendi kazanır hemde kullanıcıların kazanmasını sağlar. Peki acaba Google Adsense Reklamları ile sizce ne kadar kazanırız? Aşağıdaki sıralama Google Adsense ile en çok kazanan 5 siteyi ve kazanç miktarlarını göstermektedir.

1-) Plentyoffish.com: Aylık $300.000. Arkadaş bulma sitesi olan plentyoffish.com, yıllık yaklaşık 3.6milyon USD ile        google reklamlarından ciddi paralar kazanmakta.
2-) Digg.com: Aylık $250.000. Digg.com, siteye üye olanlar tarafından güncellenen bir nevi haber sitesi.
3-) Shoemoney.com: Aylık $140.000. Bu arkadaşın elde ettiği gelir sadece 1 siteden değil. Yüzlerce siteden bunu            başarabilmekte.
4-) Weblogs.com: Aylık $120.000.
5-) Freeweblayouts.net: Aylık $100.000. MySpace için ücretsiz şablon sunan bir site.

İşte arkadaşlar buradaki siteler Google Adsense ile rekor düzeyde paralar kazanmaktadır. Bu tarz sitelere ben Adsense Canavarı gözüyle bakıyorum. Çünkü gerçekten Adsense reklamcılığının potansiyel büyüklüğünü göstermekte ve bu düzeye erişmiş bulunmaktadırlar.

Tavsiye: Arkadaşlar eğer bir web siteniz var ve Google Adsense reklamcılığıdan yukarıdaki siteler kadar olmasada 🙂 bir miktar (mesela aylık 1000$) kazanmak istiyorsanız size Google Adsense ile ilgili detaylı bilgi ve ipuçları veren Adsense Canavarı adlı özel olarak hazırlanmış bu seti incelemenizi tavsiye ediyorum. Bu sayede web sitenizi gelir kaynağına rahatça dönüştürebilirsiniz.

–>> Adsense Canavarını incelemek için tıklayın…

You can leave a response, or trackback from your own site.

“Google Adsense Reklamlarında Adsense Canavarı nasıl olunur?” için 2 yorum yapılmış

  1. nalan dedi ki:

    Çalışma prensibi olarak Google’a internet üzerindeki firmalar web adresleri ile başvuru yaparlar ve Google’da bu başvuruları uygun gördüğü taktirde firmaların reklamlarını kabul ederek diğer web yayıncılarının sitelerinde yayınlanmasını sağlar ve kar paylaşımı yapar. Yani firmalar kendi sitelerinin reklamları için Google’a para öderler. Google Adsense kullanıcıları da bu reklamları sitelerinde görüntülenmesini isteyerek tıklama başına ya da gösterim başına para kazanırlar. Google böylelikle firmalar ve kullanıclar arasında bir denge kurulmasını sağlamış olur. Bu şekilde hem kendi kazanır hemde kullanıcıların kazanmasını sağlar. Peki acaba Google Adsense Reklamları ile sizce ne kadar kazanırız? Aşağıdaki sıralama Google Adsense ile en çok kazanan 5 siteyi ve kazanç miktarlarını göstermektedir.

  2. Sencer dedi ki:

    Adsense reklamlarıyla uzun zaman önce tanışmıştım, kazandım ama çok değil, şimdi bir de bunu denemek istiyorum. teşekkürler

Yorum Gönder

*

Powered by WordPress | For Free Cell Phones visit www.iFreeCellPhones.com | Thanks to Palm Pre Blog, Free MMORPG Games and Fat burning furnace review