Blog Sayfanızdan nasıl kazanabilirsiniz? (Blog Bilimi)

Paylaş

blog bilimi2 Blog Sayfanızdan nasıl kazanabilirsiniz? (Blog Bilimi) Dünya genelinde İnternetten kazananların büyük bir kısmını blog yazarlığı ile uğraşanlar oluşturmaktadır. Blog yazarlığı ile ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu konuyu anlatmadan önce bir kaç kavram üzerinde duralım. Blog, İngilizcedeki “web” ve “log” kelimelerinin birleşmesinden oluşan weblog kavramının zamanla yaygınlaşmış ve kısaltılmıştır adıdır. Türkçede açıkgünlük, ağ günlüğü, günce, e-günlük gibi bazı isimler önerilse de, kelimenin yaygın kabul görmüş bir karşılığı henüz bulunmamaktadır. Blog, genellikle güncelden eskiye doğru sıralanmış yazı ve yorumların yayınlandığı, web tabanlı bir yayını belirtir. Bu tanımlamaları yaptıktan sonra blog yazarlığına geçebiliriz.

Blog yazarlığı ile kazanmanın Affiliate Marketing’de ayrı bir önemi vardır. Çünkü çoğu Affiliate ile uğraşan kişiler blog yazarlığı yaparak kazançlarını sağlamaktadır. İnternetKazançRehberi’nin konseptide blog yazarlığı ile oluşturulmuştur. Bu sayede hem kendi bilgilerimi sizlere paylaşıyor hem de İnternetKazançRehberi olarak sistemin kazanmasını sağlıyorum. Blog yazarı olabilmek için herşeyden önce ne üzerine yazmanız gerektiğini iyi biliyor olmalısınız. Konunuz ne ise onun üzerinde yeterli bilginiz olmalı ki ortaya faydalı bir yazı çıkabilsin. Sizlere tavsiyem ilk etapta deneme yazıları şeklinde farklı farklı konularda yazılar yazmanız. Daha sonra ilgi alanınıza göre kendinizi geliştirdikten sonra o konuyla ilgili yazılarınızı yazdığınız bir blog oluşturabilirsiniz. Blogunuzdaki yazılarınız arttıkça Google aramalarında üst sıralarda daha fazla yer alacaksınız ve bu şekilde blogunuza doğal trafik sağlayarak sitenizin popülerliği artacaktır. Bu sayede bloğunuzda hem reklamcılıktan hemde yazılarınızdan kazanç elde edebilirsiniz.

Blog yazarlığı hakkında Kazanç Sistemi ‘ninde yapımcısı olan Çağatay BERKER ‘in Blog Bilimi adlı kitabı size blog yazarlığının tüm incelikleri hakkında detaylıca bilgi verecektir. Blog Bilimi ile Çağatay Bey, blogunuzda günlük sadece 30 dakikanızı ayırarak ve 1 yazı yazarak 2-3 ay gibi kısa bir zamanda düzenli ve artan bir gelire sahip olabileceğinizi söylemektedir. Ayrıca Blog Bilimini daha önce kullanan kişilerin kazandıkları miktarlarıda sitesinde göstermiştir. Kazanç Sistemindeki başarısından dolayı uzman bir kişi olan Çağatay BERKER’in Blog Bilimini kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu sayede blog yazarlığına bir adım atarak bu işi profesyonel bir hale getirebilirsiniz.

–>> Çağatay BERKER’in Blog Bilimi’ni indirmek için tıklayın…

You can leave a response, or trackback from your own site.

“Blog Sayfanızdan nasıl kazanabilirsiniz? (Blog Bilimi)” için 3 yorum yapılmış

 1. blog bilimi dedi ki:

  blog bilimi hakkında ne desek az olur fakat bir gerçek var ki blog bilimi ile para kazanamamak imkansız.
  çok iyi bir rehberi önermişsin tebrikler…

 2. lulgexdruntee dedi ki:

  cok sey ogrendim

 3. orçun dedi ki:

  daha önce kazanç sistemini almıştım. onunla uğraşarak kazanmaya başladım. blog bilimi ni deneyeceğim inşallah.

Yorum Gönder

*

Powered by WordPress | For Free Cell Phones visit www.iFreeCellPhones.com | Thanks to Palm Pre Blog, Free MMORPG Games and Fat burning furnace review